0Ewolution The Beauty Company

EWOLUTION THE BEAUTY COMPANY

OUR PRODUCTS

Kujdesuni për fytyrën, trupin dhe lëkurën tuaj në të njëjtën kohë me produkte të dizajnuara për të plotësuar nevojat tuaja për kujdesin e lëkurës nga koka te këmbët. Gjeni produktet e fytyrës dhe trupit që i përshtaten rutinës tuaj. Gjithçka për lëkurë të bukur natyrale

Filter by

2022 product AWENEX®

COLLAGEN DAY CREAM

Rekomandohet për: Lëkurë të thatë, të lodhur. Për ushqim intensiv dhe hidratues. KREMI DITE AweneX® Collagen - Rifreskon dhe forcon lëkurën e lodhur dhe tepër të thatë. Kundër rrudhat e forta falë përbërësve të kolagjenit dhe Matrixyl 3000. Mbron lëkurën nga humbja e lagështirës.

2022 product AWENEX®

Collagen FACIAL WASHING GEL

Rekomandohet për: Lëkurë të lodhur, të varur pa elasticitet dhe një çehre të zbehtë. AweneX® GEL PËR LAJËSINË PËR FYTYRËN NATURAL KOLAGEN – Zbut lëkurën dhe stimulon proceset e rigjenerimit dhe antioksidantit. Përmirëson elasticitetin dhe freskinë e lëkurës. Nuk irriton falë përdorimit të substancave të buta larëse.

2022 product AWENEX®

AweneX® Pure Collagen FACE

Rekomandohet për: Parandalimin e acarimit të lëkurës dhe lëkurës së thatë. Përmirësimi i mikroqarkullimit. AweneX® KREM PEELING me kolagjen – Konsistenca kremoze kundërvepron irritimin e lëkurës dhe lëkurën e thatë. Grimcat e imta natyrore të eksfoluara në formën e lëvozhgave të gocave të gocave të gocës së detit fërkojnë butësisht epidermën. E përdorur rregullisht, kjo garanton një çehre të shëndetshme dhe të pastër.

2022 product AWENEX®

Pure GOLD MASK 3Stk.

AweneX® Pure GOLD MASK 3 copë. – Maskë fytyre e pasuruar me Nanogold. I përshtatshëm për: rigjenerim të lëkurës, reduktim të rrudhave, hidratues Aplikimi: Aplikoni maskën në fytyrën e larë. Lëreni për rreth 15 minuta. Më pas lani butësisht fytyrën me ujë.

2022 product AWENEX®

Natural Collagen Soothing Toner

Rekomandohet për: Kujdes intensiv të lëkurës, veçanërisht të fytyrës dhe zonës së dekoltesë. Fytyra me kolagjen natyral AweneX® – Rrit tensionin e lëkurës dhe në këtë mënyrë redukton rrudhat e dukshme mimike. Preparati stimulon prodhimin e vetë kolagjenit të trupit. Përthithet shpejt. I toleruar mirë. Karakterizohet nga një nivel shumë i lartë pastërtie.

2022 product AWENEX®

Natural Collagen VITALIZING MILK

Rekomandohet për: Heqje make-up Largon papastërtitë në mënyrë efektive dhe është i butë në të njëjtën kohë. Ushqen, hidraton dhe forcon lëkurën. Qetëson dhe lehtëson irritimin.

2022 product AWENEX®

Dynamic BODY SLIMMING SERUM

AweneX® Dynamic BODY SERUM HOLLIM – përmirëson elasticitetin e lëkurës Rekomandohet për: reduktimin e ujit të tepërt jashtëqelizor, vëllimin e kofshëve dhe vitheve, përmirësimin e hidratimit, densitetit dhe elasticitetit të lëkurës.

2022 product AWENEX®

3er Set

2022 product AWENEX®

Inita Active

Kapsulat e suplementeve ushqimore janë të pasuruara me kolagjen të pastër peshku, alga të mikronizuara dhe vitaminë E dhe koenzimën e vlefshme Q10. Skin Beauty ndihmon në ruajtjen e përmbajtjes natyrale të koenzimës Q10.

2022 product AWENEX®

Bubble Musk

Bubble Musk Maska hidraton lëkurën dhe stimulon rinovimin.

2022 product AWENEX®

Invita Skin Beauty

Kapsulat e suplementeve ushqimore janë të pasuruara me kolagjen të pastër peshku, alga të mikronizuara dhe vitaminë E dhe koenzimën e vlefshme Q10. Skin Beauty ndihmon në ruajtjen e përmbajtjes natyrale të koenzimës Q10.

2022 product AWENEX®

Collagen NIGHT CREAM

Rekomandohet për: Lëkurë të lodhur dhe të thatë. Për hidratimin dhe freskimin e lëkurës, si dhe për qëllime kundër plakjes. KREM NATE AweneX®Collagen - I jep lëkurës freski dhe qëndrueshmëri të humbur. Ofron lagështi dhe lëndë ushqyese të vlefshme. Parandalon plakjen e lëkurës dhe redukton dukshëm rrudhat

2022 product AWENEX®

Pure Beauty Booster Lipgloss

2022 product AWENEX®

Under Eye Elixier

Krem i lehtë për sytë për të parandaluar dhe shtrënguar plakjen e lëkurës rreth syve. Me kolagjen natyral, Pepha të shtrënguar dhe të lagësht 24MT.

2022 product AWENEX®

Pure Beauty Collagen BODY

Drag View Close play
0%